گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست و چه مزایایی دارد ؟

کارشناس محتوا
19 فوریه 2022
گیفت کارت پلی استیشن پلاس
Rate this post

در این مجتوا قصد داریم گیفت کارت پلی استیشن پلاس را معرفی کنیم و مزیت های آن را مورد بررسی قرار دهیم، با ما همراه باشید.

گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست؟

گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست؟

پلی استیشن پلاس از خانواده کمپانی سونی می باشد و برای بازیکن ها شرایطی را ایجاد کرده که می توانند به صورت گروهی به انجام بازی بپردازند، و همینطور بازی هایی که در دسته بازی های رایگان قرار می گیرند می توانند به راحتی دانلود کنند و از تخفیف های ویژه ای که برای هر بازی در نظر گرفته شده است برخوردار شوند.

به علاوه ویژگی های نامرده شده،در یکسری اوقات کاربرانی که دارای اشتراک می باشند، می توانند به نسخه های پیش فروش و یا به بازی هایی که هنوز منتشر نشدن، دسترسی داشته باشند.

از دیگر ویژگی های پلی استیشن پلاس که می توان به آن اشاره کرد، دستیابی به فضای ذخیره‌سازی ابری ۱۰۰ گیگابایتی برای سیو کردن فایل بازی ها می باشد و از ویژگی  Share Play بهره مند شوید.

Share Play این امکان را به شما می دهد که بتوانید بازی های چند نفره را مورد تجربه قرار دهید و از طرفی هم این قابلیت را در اختیار کاربران گذاشته است که دوستان شما می توانند از بازی هایی که شما صاحب آنها هستید و متعلق به آنها نمی باشد،مورد استفاده قرار دهند.

اکنون بازی‌های ماهانه و رایگان سرویس پلی استیشن پلاس برای پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 در نظر گرفته شده است.

به بازی های پلی استیشن 5 تنها در شرایطی می توانید دستیابی داشته باشید، که از کنسول این بازی برخوردار باشید، اما در این میان یک خبر خوب دارد و آن خبر این است که با توجه به اینکه بر روی کنسول های جدید سونی امکان بازی قدیمی تر وجود دارد، در صورت برخوردار بودن از پلی استیشن 5، می توانید به صورت رایگان به بازی های پلی استیشن 4 دسترسی داشته باشید.

نحوه کارکرد گیفت کارت پلی استیشن پلاس چگونه می باشد؟

نحوه کارکرد گیفت کارت پلی استیشن پلاس چگونه می باشد؟

 

برای تهیه اشتراک پلی استیشن پلاس کافیست که به وسیله گیفت کارت ها یا به طور مستقیم از طریق پرداخت اعتباری یا ویزا اقدام کنید. یکی از سایت های معتبری که برای تهیه گیفت کارت می توانید به آن مراجعه کنید، سایت پیمنت22 می باشد.

نحوه کارکرد گیفت کارت ها به دو صورت می باشد. یکی از روش ها این است که گیفت کارت پلی استیشن پلاس را تهیه کنید که در این روش اشتراک شما به صورت رایگان شارژ می شود.

روش دوم به این صورت می باشد که اقدام به تهیه گیفت کارت اعتباری می کنید و بعد از اینکه حساب پلی استیشن خود را با مقادیر دلاری مشخص شده شارژ کردید، می توانید به وسیله فروشگاه پلی استیشن، پلاس را تهیه نمایید.

فعال سازی این گیفت کارت ها به این صورت می باشد که ابتدا وارد سایت پلی استیشن یا فروشگاه پلی استیشن می شوید و در قسمت مشخص شده به نام Redeem a Code، کد کارت را وارد می نمایید.

تهیه گیفت کارت به هر دو روش گفته شده فوق بسیار ساده و آسان می باشد.

بعد از اینکه موفق به ساختن اشتراک شدید، می توانید به بازی های رایگانی که برای آن ماه در نظر گرفته شده، دستیابی پیدا کنید و سریعا به دانلود آنها اقدادم کنید.

از سوی دیگر با رجوع به فروشگاه پلی استیشن درمی یابید که تعداد زیادی بازی با تخفیف ویژه برای شما در نظر گرفته شده است.

اشتراک پلی استیشن پلاس به شکل سه گزینه ارائه شده است. اولین اشتراک، اشتراک ماهانه می باشد به مبلغ ۹.۹۹ دلار و دومین اشتراک به صورت سه ماهه می باشد و از لحاظ اقتصادی به صرفه می باشد به قیمت ۲۴.۹۹ و باعث می شود مبلغ اشتراک هر ماه به ۸.۳۳ دلار کاهش می یابد.

مناسب ترین حالتی که می توان برای این اشتراک ها معرفی کرد، اشتراک سالانه ۵۹.۹۹ دلار می باشد. در بین این اشتراک هایی که معرفی کردیم توصیه می شود که اشتراک سالانه مناسب ترین گزینه برای انتخاب می باشد.

با گیفت کارت پلی استیشن پلاس بیشتر آشنا شوید

جهت دستیابی به پلی استیشن پلاس لازم است که از اشتراک برخوردار باشید. اما با توجه به این که کاربران ایرانی در مرحله پرداخت دچار مشکل هستند، جهت دستیابی به این نوع اشتراک ها می توان از طریق سایت پیمنت22 گیفت کارت پلی استیشن پلاس را تهیه نمایید.

در اصل کد گیفت کارت شبیه به کد شارژ برای سیم کارت های اعتباری می باشد. این کد ها شامل اعداد و حروف می باشد که با وارد کردن این کد حساب کاربری شما شاژ شده و می توانید وارد اکانت شوید و بعد می توانید شروع به بازی های مورد علاقه خود کنید.

این کد ها قابلیت چند بار مصرف ندارند و فقط یکبار می توانید از این کدها استفاده کنید و این ها براساس کشور دسته بندی شده است. با توجه به اینکه نرخ مالیات هر کشور با کشور دیگری متفاوت می باشد، ضروریست که گیفت کارت را بر روی کشوری که اکانت خود را تنظیم کردید، تهیه کنید.

استفاده از پلی استیشن پلاس دارای چه مزایایی می باشد؟

 • تجربه کردن بازی آنلاین

در گذشته بازی های ویدئویی حالتی خشک و از گرافیک پایینی برخوردار بودند، و فقط می توانستید بازی را با سیستم خود انجام دهید.

تعداد افرادی که می توانستند بازی را انجام دهند نهایتا 2 نفر بود. اما اکنون با وجود فضای ابری گسترده ، فضایی ایجاد شده که می توان تیم تشکیل داد و به صورت گروهی بازی کرد.

این تیم ها به این صورت می باشند که هر کدام از یک نفش برخوردار هستند به گونه ای که در دنیای واقعی در حال ایجاد نظم می باشند.

یزرگترین ویژگی استفاده از پلی استیشن پلاس این است که می توانید به صورت گروهی به انجام بازی بپردازید و به شکل آنلاین به آن دستیابی داشته باشید و در هر نقظه جهان که باشید می توانید بازی کنید.

 • دسترسی به فضای ابری رایگان

در اختیار داشتن یک فضای آنلاین کاملا رایگان، جهت قرار دادن داده های مختلف

 • دسترسی به بازی‌های رایگان ماهانه

کمپانی سونی به منظور اینکه پلی استیشن پلاس به نظر گیمیرها بیاید، در اوایل هر ماه میلادی دو بازی به صورت رایگان در اختیار گیمیرها قرار داده می شود .

 • ارائه تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه بازی

علاوه بر بازی های رایگانی که هر ماه به صورت رایگان در اختیار گیمیرها قرار داده می شود، برای هر هفته تخفیف‌ها و پیشنهادات ویژه ای در نظر گرفته می شود که در نسخه های معمولی چنین شرایطی وجود ندارد.

 • به‌روزرسانی و دسترسی در یک فضای مطمئن

ایجاد شرایط دریافت نسخه به‌روز بازی‌ها در حالت rest mode که به صورت اتوماتیک صورت می گیرد.

 • دسترسی به فایل‌های چندرسانه‌ای

اکانت پلی استیشن پلاس فقط مخصوص بازی نمی باشد بلکه می توان به اتواع موسیقی و فیلم های موجود در این فروشگاه دستیابی داشته باشید.

چگونه گیفت کارت پلی استیشن پلاس را فعال کنیم؟

جهت فعال کردن  اکانت پلی استیشن پلاس، لازم است که در ابتدا از یک اشتراک برخوردار باشید. اما با توجه به این که شرایط خرید مستقیم برای ایرانی ها فراهم نیست، ایجاد اکانت از طریق گیفت کارت صورت می گیرد.

برای این منظور می توانید به سایت پیمنت22 مراجعه کنید. پس از اینکه به صفحه خرید گیفت کارت پلی استیشن وارد شدید، می توانید بر طبق اکانت خود که روی کشورهای مختلفی تنظیم شده یکی از گیفت کارت ها را تهیه نمایید.

گیفت کارت پلی استیشن پلاس

از شما عزیزان که تا پایان محتوا گیفت کارت پلی استیشن پلاس چیست و چه مزایایی دارد، ما را همراهی کردید متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • Add to cart
 • توضیح
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه