آموزش ساخت اکانت استیم و نحوه استفاده از گیفت کارت استیم والت

کارشناس محتوا
26 فوریه 2022
آموزش ساخت اکانت استیم
Rate this post

در این محتوا می خواهیم آموزش ساخت اکانت استیم و نحوه تهیه و شارژ کردن گیفت کارت را توضیح دهیم، با ما همراه باشید.

چنانچه شما شیوه ساخت اکانت استیم را بلد باشید، به راحتی می توانید بازی های که مربوط به این مارکت می شود را بر روی سیستم عامل های متنوعی از جمله ویندوز، اندروید، آیفون و مک در اختیار داشته باشید.

به منظور دستیابی داشتن به بازی های معروفی نظیر کال آف دیوتی و همینطور انجام دادن آنلاین بازی ها به صورت تیمی بایستی دارای اکانت استیم باشید.

از طرفی دیگر علاوه بر بازی های رایگان، یکسری از بازی های پولی می باشند که پرداخت هزینه می توانید به امیتازات و ویژگی های بیشتری دست یابید.

استیم چیست و چه کاربردی دارد

استیم چیست و چه کاربردی دارد

 

استیم همانند فروشگاه پلی استیشن و یا سیستم های دیگر برای تهیه بازی های آنلاین می باشد. در صورتیکه علاقمند به انجام بازی های جدید نظیر:  پابجی، کال آف دیوتی و… می باشید، ضروریست که برای خود یک اکانت استیم درست کنید.

آموزش ساخت اکانت استیم والت با دو روش

به منظور ایجاد اکانت استیم دو شیوه موجود می باشد که به وسیله این اکانت می توانید بازی هایی که در این فروشگاه وجود دارد را تهیه نمایید.

در روش اول با وارد شدن به سایت استیم به نشانی https://store.steampowered.com/ به سادگی می توانید برای خود اکانت ایجاد کنید و روش دوم هم به این صورت می باشد بعد از نصب کردن برنامه استیم بر روی سیستم عامل های گوناگون نظیر:  ویندوز، مک یا آیفون به انجام این کار بپردازید.

روش اول: ایجاد کردن اکانت استیم به وسیله سایت

در ابتدا بایستی به سایت استیم ورود پیدا کنید. بنابراین برای ساخت اکانت قسمت های مشخص شده در سایت را با توجه به مرحله های توضیح داده در قسمت پایین کامل کنید.

1- اولین مرحله مربوط به وارد کردن ایمیل/جیمیل می باشد.

2- جهت از اینکخه ایمیل خود را درست وارد کرده اید، بایستی مجدد آدرس ایمیل خود را وارد کنید.

3- مرحله سوم نوبت به انتخاب کش.ر می رسد. از آنجایی که این گزینه به صورت اتوماتیک IP شما را تشخیص می دهد و کشوری که در آن قرار دارید برای شما نمایش داده می شود.

بر این اساس اگر کشور به نمایش درآید نشان دهنده این است که با IP ایران وارد سایت شده اید. به این منظور که در هنگام شارژ کردن اکانت استیم با مشکل مواجه نشوید، انتخاب کشور خود را تغییر دهید و و در لیست گزینه  United State را انتخاب نمایید.

4- سپس گزینه I’m not a robot را انتخاب نمایید تا تیک سبز برای شما مشخص شود.

5- بعد تیک گزینه را فعال کنید.

6- مرحله بعدی انتخاب گزینه Continue می باشد.

با انجام مراحل بالا شما به مرحله بعدی هدایت می شوید و پنجره ای که برای شما به نمایش در می آید به شما اعلام می دارد که برای شما یک ایمیل شامل  دکمه فعال سازی و وریفای آدرس ایمیل ارسال گردیده است.

در این مرحله باید ایمیلی که از طرف استیم برای شما ارسال گردیده را باز کنید. وقتی ایمیل خود را باز می کنید با دکمه VERIFY MY EMAIL ADDRESS مواجه می شوید.

با انتخاب این گزینه شما به سایت استیم وارد می شوید و برای شما پیغام موفقیت آمیز بودن وریفای ایمیل استیم نمایان می شود. پنجره بعدی که برای نمایش داده می شود مربوط به نام کاربری و رمز عبور شما می باشد.

مراحل را با توجه به ترتیب زیر طی کنید:

1- در کادر مشخص شده به دلخواه خود یک نام کاربری وارد کنید و صبر کنید تا پیغام Available برای شما نشان داده شود. این پیغام به این منظور است که نام کاربری که انتخاب کرده اید تکراری نیست و قبلا مورد استفاده شخص دیگری قرار نگرفته است.

2- برای وارد شدن به اکانت برای خود یک رمز عبور به دلخواه درست کنید.

3- در مرحله بعد مجدد باید رمز عبور خود را وارد کنید.

4- سپس گزینه DONE را انتخاب کنید.

با طی کردن کراحل گفته شده ثبت نام شما در سابت استیم با موفقیت انجام می شود و شما می توانید به سایت استیم وارد شوید.

ایجاد کردن اکانت استیم به وسیله سایت

روش دوم: ایجاد اکانت STEAM به وسیله برنامه

در این روش بایستی ابتدا بر روی سیستم عامل خود به نصب برنامه استیم بپردازید. وقتی که وارد صفحه شدید کافی است با انتخاب گزینه INSTALL STEAM ، برنامه شروع به دانلود می کند.

بعد از اینکه برنامه شروع به دانلود کرد، باید صبر کنید تا پنجره ای که باز شده است دانلود و به روز رسانی گردد.

اکنون که دانلود برنامه به اتمام رسید، نوبت به ساخت اکانت می رسد.

در صورتی که در شیوه اول برای خود اکانت درست کرده بودید، در این مرحله فقط لازم است LOGIN TO AN EXISTING ACCOUNT را انتخاب کنید و سپس از طریق نام کاربری و رمزعبوری که قبلا ساخته اید، وارد شوید.

در صورتی که دارای اکانت نمی باشید با انتخاب گزینه CREATE NEW ACCOUNT به ایجاد یک اکانت جدید اقدام کنید.

 

نحوه شارژ اکانت استیم به چه صورت می باشد؟

به منظور دستیابی داشتن به بازی های این فروشگاه و به کارگیری از ویژگی ها و امتیازات بایستی هزینه پرداخت نمایید. استیم مثل دیگر برنامه های بازی این شرایط را فراهم آورده تا از طریق پی پال و… بتوانید بازی ها را تهیه نمایید.

اما با در نظر گرفتن این موضوع که کشور ایران در تحریم قرار دارد، ممکن است در زمان به کارگیری از پی پال دچار مشکل شوید؛ به همین علت توصیه می شود برای پرداخت بهترین و امن ترین گزینه، استفاده از گیفت کارت می باشد.

گام اول: ابتدا یک گیفت کارت استیم خریداری کنید

در ابتدا باید به تهیه یک گیفت کارت اقدام کنید. به منظور تهیه گیفت کارت می توانید به سایت معتبر پیمنت22 مراجعه کرده و ازآنجا گیفت کارت خود را خریداری کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید همانگونه که قبلا توضیح داده شد، در هنگام ساخت اکانت کشور خود را بر روی آمریکا قرار دهید. از طرفی چون اکانت شما بر روی کشور آمریکا قرار داده شده، بایستی گیفت کارت آمریکا را تهیه کنید.

گام دوم: کشور خود را در اکانت به آمریکا تغییر دهید

در صورتی که مطمعن نیستید که کشور خود را بر روی آمریکا قرار داده اید، آن را تغییر دهید. به این منظور با یک وی پی ان آمریکا به قسمت تنظیمات اکانت ورود پیدا کنید.

سپس از قسمت بالای منو گزینه Account Details را انتخاب کنید تا صفحه جزئیات اکانت برای شما نمایش داده شود.

وقتی که وارد صفحه شدید در صورتی که اکانت را بر روی کشور دیگری قرار داشت، آن را به کشور آمریکا قرار دهید.

گام سوم: کد ردیم استیم را در اکانت وارد کنید

به منظور شارژ اکانت استیم و به کارگیری از ردیم بایستی از قسمت STORE & PURCHASE HISTORY، گزینه  Add funds to your Steam را انتخاب نمایید.

صفحه ای که وارد آن می شوید می توانید در آن میزان اعتباری که اکانت خود را می خواهید شارژ کنید، انتخاب نمایید. حواستان باشد که نحوه پرداخت در این صفحه به صورت پیش فرض بر روی پرداخت از طریق پی پال قرار دارد، در صورتی که می خواهیم پرداخت را از طریق گیفت کارت انجام دهیم.

در نتیجه از قسمت سمت راست منو موجود، گزینه Redeem a Steam Gift Card or Wallet Code را انتخاب کنید تا برای شما صفحه وارد کردن ردیم استیم نمایش داده شود.

مراحل به شرح زیر می باشد:

1- کد ردیم استیم را که از سایت پیمنت22 تهیه کرده اید را در کادر مشخص شده وارد کنید.

2- سپس گزینه Continue را انتخاب نمایید.

با درست بودن گیفت کارت استیم و تطابق داستن با کشور خریداری شده، شارژ شدن اکانت شما با موفقیت صورت می گیرد و به منظور چک کردن میران شارژ اکانت خود می توانید از قسمت balance این را انجام دهید.

در این محتوا سعی کردیم استیم را به شما معرفی کنیم و متوجه شدیم برای انجام دادن بازی های لازم است که از گیفت کارت و یا همان ردیم کد استیم برخوردار باشیم.

نحوه شارژ اکانت استیم

همچنین به منظور تهیه گیفت کارت می توانید از سایت پیمنت22 آن را تهیه کنید. از شما عزیزان که تا پایان محتوا آموزش ساخت اکانت استیم و نحوه استفاده از گیفت کارت استیم والت با ما همراه بودید، متشکریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • Add to cart
 • توضیح
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه