آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای و استفاده از اسپاتیفای پریمیوم

کارشناس محتوا
27 فوریه 2022
آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای و استفاده از اسپاتیفای پریمیوم
Rate this post

در این محتوا می خواهیم توضیح دهیم که چگونه اکانت اسپاتیفای بسازید و آن را مورد استفاده قرار دهید، با ما همراه باشید.

دوستداران موسیقی اسپاتیفای را به چشم یک نجات دهنده می بینند. اسپاتیفای برای پخش موسیقی یک برنامه شگفت انگیز به حساب می آید که برای کاربرانش این قابلیت را فراهم آورده است تا بتوانند به گوش کردن آهنگ های دلخواه از هر هنرمندی بپردازند.

در این محتوا می خواهیم کات مهم و آمارهای اسپاتیفای و اصول اولیه را مورد بررسی قرار دهیم تا آن را بیشتر بشناسید.

معرفی اکانت اسپاتیفای پریمیوم

معرفی اکانت اسپاتیفای پریمیوم

از سال 2008 اسپاتیفای با وجود تعهدات کامل در حال خدمات رسانی به کاربرانش می باشد و هرچه که می گذرد این اپلیکشن پیشرفت کرده و به موفقت های بیشتری دست پیدا می کند.

اسپاتیفای پریمیوم را می توان به عنوان نسخه ویژه و مخصوص اسپاتیفای معرفی کرد که کاربران به منطور استفاده از این ویژگی ها بایستی هزینه پرداخت کنند.

اکنون هزینه ای که برای یک ماه استفاده از این اکانت در نظر گرفته شده است برابر با ۹.۹۹ دلار می باشد و این هزینه برای دانشجویان ۴.۹۹ دلار تعیین شده است و در برابر پرداخت این مبالغ، به این اپلیکیشن ویژگی هایی که اضافه می گردد که منجر به شگفت زدگی دوستانتان می شود.

از جمله ویژگی های اکانت اسپاتیفای پریمیوم که می توان به آنها اشاره کرد، عبارتند از:

 • عدم نمایش تبلیغات: 

در اسپاتیفای پریمیوم تبلیغی نمایش داده نمی شود که باعث کلافی شما در حین استفاده از این اپلیکیشن شود.

 • دانلود آهنکگ بدون محدودیت:

شما می توانید بدون وجود محدودیتی که به دانلود هر آهنگی که می خواهید بپردازید. بدین گونه هر آهنگی که دانلود کنید می توانید آفلاین به موسیقی ها دلخواه خود گوش کنید.

 • قابلیت گوش دادن به موسیقی با کیفیت مطلوب:

چنانچه نسخه پریمیوم را مورد استفاده قرار می دهید، می توانید به گوش کردن آهنگ هایی با کیفیت ۳۲۰ کیلو بایت در ثانیه (320 Kbps)  بپردازید.

 • وجود داشتن شرایط گوش دادن به پادکست:

به وسیله اسپاتیفای پریمیوم می توانید به پادکست های مختلفی دسترسی داشته باشید.

 • مابقی ویژگی ها:

در این نسخه ویژگی های دیگری از جمله پخش تصادفی، پخش تکراری، پرش از یک آهنگ و جستجو در میان آهنگ ها وجود دارد و تجربه های دیگری که به وسیله این اپلیکیشن برای شما فراهم می گردد.

 

انواع اکانت ها در اسپاتیفای

اسپاتیفای شامل چهار نوع اکانت می باشد، از جمله:

1-  اکانت اسپاتیفای خانوادگی:

به کارگیری از اکانت خانواده این شرایط  را برای کل خانواده فراهم می آورد که همه اعضا با یک اکانت بتوانند از این اپلیکیشن بر روی گوشی های مختلف استفاده کنند، در صورتی که هر ماه فقط مبلغ ۱۴.۹۹ دلار را پرداخت می کنید.

2- اکانت اسپاتیفای دانشجویی:

اسپاتیفای برای دانشجویان تخفیف 50 درصدی در نظر گرفته است. در نتیجه اگر دانشجو هستید، برای به کارگیری از نسخه پریمیوم کافی است که مبلغ ۴.۹۹ دلار پرداخت کنید.

3- اکانت اسپاتیفای پریمیوم:

هزینه ای که باید جهت استفاده از نسخه پریمیوم پرداخت کنید، مبلغ  ۹.۹۹ دلار به صورت ماهانه می باشد و می توانید امکاناتی که در بالا توضیخ داده شد، مورد استفاده قرار دهید.

4- اکانت اسپاتیفای رایگان:

چنانچه شما عضو کاربران رایگان اسپاتیفای می باشید، نیازی به پرداخت هزینه از سمت شما نمی باشد. اما مسئله ای که وجود دارد این است که در حین استفاده از اپلیکیشن آگهی نمایش داده می شود و موسیقی ها با کیفیت پایین تری برای شما پخش می گردد.

اکانت اسپاتیفای رایگان

علت استفاده از اسپاتیفای پریمیوم چیست؟

امروزه این شرایط فراهم شده است که افراد بتوانند از سرویس های موسیقی پریمیوم بهره ببرند. از بهترین امکانات  اسپاتیفای پریمیوم که می توان به آن اشاره کرد این است که می توانید به موسیقی در هر پلتفرمی گوش کنید.

اما در نظر داشته باشید که همه افراد قادر به پرداخت این هزینه ها نمی باشند و فقط تعداد محدودی هستند که برای این برخوردار بودن از این سرویس ها هزینه می کنند.

آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای رایگان

اگر قصد ساخت اکانت رایگان اسپاتیفای را دارید، کافیست اطلاعاتی از قبیل آدرس ایمیل، مشخصات فردی و یک رمز دلخواه را دارا باشید در ادامه توضیح خواهیم داد که چگونه یک اکانت برای خود بسازید.

اما نکته ای که در هنگام عضویت و ساخت اکانت باید در نظر داشته باشید این است که حدالامکان  آی‌پی کشور آمریکا را به کار بگیرید تا اکانتی که ایجاد می کنید متعلق به کشور آمریکا باشد. در نظر گرفتن این مسئله در زمان تبدیل اکانت رایگان اسپاتیفای به پرمیوم حائز اهمیت می باشد.

مرحله اول: عضویت در اسپاتیفای

ابتدا در سایت اسپاتیفای spotify وارد شوید. بعد از وارد شدن از قسمت بالا  گزینه‌ی «Sign up» را انتخاب کنید. با انتخاب این گزینه به صفحه ثبت نام در اسپاتیفای راهنمایی خواهید شد، به ترییب زیر مراحل را انجام دهید.

1- در کادر مشخص شده ایمیل خود را وارد کنید.

2- در کادری دیگری بایستی مجدد ایمیل خود را وارد کنید. دلیل وارد کردن مجدد ایمیل این هست که از درست وادر کردن ایمیل خود اطمینان حاصل کنید.

3- برای خود یک رمز دلخواه که می تواند شامل اعداد، حروف بزرگ و کوچک به همراه کاراکترهای خاص باشد، در نظر بگیرید.

4- برای اکانت خود یک نام دلخواه بگذارید.

5- مرحله بعدی وارد کردن تاریخ تولد به میلادی می باشد.

6- سپس جنسیت خود را انتخاب کنید.

7- اگر تمایل دارید که از طریق ایمیل تخفیفات و پیشنهاد هایی که اسپاتیفای برای کاربرانش در نظر می گیرد بهره مند شوید، گزینه آن را روی حالت فعال بزارید.

8- همینطور اگر می خواهید که اسپاتیفای از عکس العمل شما در راستای بهتر شدن این برنامه استفاده کند، گزینه آن را فعال نمایید.

9- برای اثبات ربات نبودن بایستی باید مربع های روی Google Captcha انتخاب کنید، تا تیک سبز رنگ برای شما فعال شود.

10- به منظور ثبت نام گزینه SIGN UP را انتخاب نمایید.

در صورت صحیح بودن اطلاعات وارد شده، ثبت نام شما صورت گرفته و می توانید به اکانت خود ورود پیدا کنید. البته احتمال دارد که برای شما یک ایمیل با مضمون لینک تایید آدرس ایمیل ارسال گردد، که بایستی وارد ایمیل خود شوید و دکمه Verify که در متن ایمیل آورده شده است را انتخاب کنید.

مرحله دوم: ورود به اسپاتیفای

بعد از اینکه موفق به ساخت اکانت شدید، باید به سایت اسپاتیفای ورود پیدا کنید. به منظور وارد شدن در این سایت لازم است که گزینه Log in را انتخاب نمایید.

زمانی که وارد صفحه شدید باید در قسمت های مشخص شده آدرس ایمیل و رمز عبوری که قبلا ایجاد کرده اید، وارد کنید.

مراحل را به شرح زیر طی کنید:

1- اولین مرحله این است که آدرس ایمیلی که قبلا ساخته اید، وارد نمایید.

2- سپس رمز عبور خود را وارد کنید.

3- گزینه LOG IN را انتخاب نمایید تا به اکانت اسپاتیفای ورود پیدا کنید.

اکنون که به اکانت خود وارد شده اید می توانید تمامی آثار هنرمندان را به صورت رایگان ولی با وجود تبلیغ در اخیتار خود داشته باشید و ارز آنها استفاده کنید.

چنانچه قصد دارید که تمامی امکانات و ویژگی های اسپاتیفای را دربر داشته باشید لازم است که اکانت رایگان خود را به اکانت اسپاتیفای تبدیل کنید.

 

آموزش تبدیل اکانت رایگان اسپاتیفای به اکانت اسپاتیفای پرمیوم

اسپاتیفای پریمیوم

بعد از وارد شدن به اکانت خود، به منظور بهره گیری از امکانات اسپاتیفای پرمیوم لازم است که به تهیه کد ردیم اسپاتیفای پرمیوم اقدام کنید، تا نسخه حرفه ای در اختیار شما قرار داده شود.

جهت تبدیل اکانت اسپاتیفای رایگان به پرمیوم لازم است که سه مرجله را طی کنید :

مراحل تبدیل اکانت اسپاتیفای

 • گام اول: مورد ارزیابی و تغییر کشور در تنظیمات اکانت

همانطور که در ابتدا ورود به این اکانت توضیح داده شد، به کارگیری از اکانت اسپاتیفای پرمیوم شامل مالیات می شود به همین منظور شما باید کشور خود را بر روی گزینه ای قرار دهید که گیفت کارت هم متعلق به همان کشور باشد.

به این صورت که با کلیک کردن بر روی دکمه‌ی Edit Profile صفحه ویرایش پروفایل برای شما نمایش داده می شود که از طریق این قسمت می توانید تنظیمات کشور را مورد بررسی قرار دهید.

بایستی کشور خود را از لیست مشخص شده بر روی کشور آمریکا قرا دهید؛ به این صورت:

1- کشور آمریکا که با نام  USA نمایش داده شده است را از گزینه  گزینه‌ی Country or region که مربوط به تمام کشورها می باشد، را انتخاب کنید.

2- بعد گزینه SAVE PROFILE انتخاب کرده تا در اکانت شما تنطیمات کشور ذخیره گردد.

مرحله بعدی نوبت به تهیه  گیفت کارت اسپاتیفای می باشد.

 

گام  دوم: تهیه گیفت کارت اسپاتیفای

به منظور تهیه گیفت کارت می توانید به سایت معتبر پیمنت22 مراجعه کنید.

شما می توانید از بین لیست های ارائه شده که هرکدام به ارزش ۱۰، ۳۰ و ۶۰ دلار می باشند، یکی را برگزینید.بعد از انتخاب کردن یک گیفت کارت 10 دلاری و یا 60 دلاری، زمان آن رسیده که به اکانت خود وارد شوید و بعد در اکانت خود ردیم کد اسپاتیفای را وارد نمایید.

گام سوم: وارد کردن ردیم کد اسپاتیفای

در زمان وارد کردن ردیم کد این نکته را در نظر داشته باشید که VPN آمریکا را مورد استفاده قرار دهید. حتما از درست بودن ip که بر روی آمریکا قرار داشته باشد، اطمینان حاصل کنید.

بعد از اینکه مطمعن شدید به اکانت خود با آی‌پی کشور آمریکا وارد شده اید، بقیه مراحل را ادامه دهید.

از صفحه  Account overview، منوی Redeem را انتخاب نمایید. صفحه ای برای شما نمایش داده می شود که بایستی در آن اطلاعات مربوط به گیفت کارت را وارد کنید.

مراحل پر کردن این صفحه به صورت زیر می باشد:

1- ردیم کدی که از سایت پیمنت22 دریافت کرده اید در کادر مشخص شده وارد کنید.

2- کدپستی که متعلق به کشور آمریکا می باشد را باید وارد کنید یا می توانید کد 32810 را مورد استفاده قرار دهید.

3- مرحله بعدی اثبات ربات نبودن می باشد، بایستی گزینه «I’m not a robot» را کلیک کنید.

4- سپس نوبت به انتخاب گزینه ENTER CODE می رسد.

بعد از مورد ارزیابی قرار گرفتن ردیم کد به مرحله بعدی هدایت می شوید.

برای اینکه اکانت پرمیوم برای شما فعال شود، بایستی بر روی گزینه REDEEM CODE کلیک کنید. سرانجام فعال شدن اکانت پرمیوم با یک پیغام برای شما نمایش داده می شود و شما دارای یک شماره سفارش می باشید.

همینطور در نظر داشته باشید که برای تهیه گیفت کارت می توانید به سایت پیمنت22 مراجعه کنید.

گیفت کارت اسپاتیفای

از شما عزیزان که تا پایان محتوا آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای و استفاده از اسپاتیفای پریمیوم با پیمنت 22 همراه بودید، تشکر می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • Add to cart
 • توضیح
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه