همه چیز درباره گوگل پلی استور و مزایای گیفت کارت پلی استور

کارشناس محتوا
17 فوریه 2022
گیفت کارت گوگل پلی استور
Rate this post

در این محتوا ابتدا می خواهیم توضیح دهیم گه گوگل پلی استور چیست و استفاده از گیفت کارت گوگل پلی استور دارای چه مزایایی می باشد ،با ما همراه باشید.

گوگل پلی استور یک سکوی آنلاین به حساب می آید که به وسیله آن می توانید به هر نوع محتوایی اعم از کتاب، موسیقی و انواع فیلم دستیابی پیدا کنید.

اما این سرویس برای ما به عنوان یک واسط برای دستیابی به اپلیکیشن‌های سیستم عامل اندروید شناخته شده است.

در این فروشگاه اینترنتی شما می توانید هر محتوای رایگانی که در آن موجود می باشد، دست پیدا کنید و بدون پرداخت هزینه ای آن را مورد استفاده قرار دهید.

اما بخش دیگر محتواهایی که در این فروشپاه آنلاین وجود دارد، پولی می باشد که برای مورد استفاده قرار دادن آنها لازم به پرداخت دلاری و یا تهیه گیفت کارت های پلی استور می باشد، که برای کاربران ایرانی شرایط استفاده از  گیفت کارت گوگل محیا شده است.

گوگل پلی استور چیست؟

 

گیفت کارت گوگل پلی استور چیست

 

همانگونه که مطلع هستید، چندین سال پبش گوگل با خریداری سیستم عامل اندروید که به عنوان یک سیستم عامل متن باز شناخته می شد، خریداری کرد و برای راه اندازی این سیستم هزینه های زیادی صرف کرد، اکنون نتیچه آن همه زحمت را می توان مشاهده کرد.

هدف از راه اندازی سرویس گوگل پلی این بود که شرایط دسترسی به برنامه‌ها و بازی‌های اندروید که مورد تایید گوگل می باشد ،فراهم شود.

این سکو این امکان را فراهم کرده است که بتوانید برنامه ها و یا بازی های دلخواه خود را بر روی گوشی و تبلت اندرویدی نصب کنید.

البته این نکته را در نظر داشته باشید که هر اپلیکیشنی را که بتوان بر روی  روی ساعت‌های هوشمند یا سایر گجت‌ها نصب کرد، امکان تهیه آن از  Google Play Store می باشد و بعد به راحتی می توانید آن را نصب کنید.

در پلی استور گوگل چندین دسته محتوا وجود دارد ،که این محتواها عبارتند از :

 

 • ویدئوها:

در این سرویس تعداد بیشماری فیلم و سریال جمع آوری شده است که به راحتی می توانید با پرداخت هزینه دلاری و یا با بر خوردار بودن از گیفت کارت از طریق گوگل پلی به آنها دستیابی پیدا کنید.

در گوگل پلی آرشیو کاملی از فیلم ها موجود می باشد که با منتشر شدن فیلم های جدید، کاربر می تواند به روز ترین فیلم گذاشته دسترسی پیدا کند.

 • کتاب:

دسته دیگر کاربرانی هستند که علاقمند به مطالعه کتاب به وسیله موبایل می باشند اما پیش از این سرایط به گونه ای بود که کاربران می توانستند  کتاب های خود را در قالب PDF تهیه کنند.

PDF ها از امکاناتی نظیر :انتخاب فونت دلخواه، انتخاب تم و موارد بسیار دیگری که در زمان خواندن کتاب بر روی بینایی اثر می گذارد، برخوردار نبودند.

اکنون گوگل شرایطی را ایجاد کرده که می توانید از انواع کتاب الکترونیکی و صوتی از نویسندگان و مترجمان متنوع بهره مند شوید.

 • موسیقی:

در این سرویس به روزترین و اتواع موسیقی ها گذاشته می شود که می توانید به صورت آنلاین و یا آفلاین به آنها دسترسی داشته باشید.

تمامی سرویس های ذکر شده در بالا، در یک مجموعه کامل با عنوان گوگل پلی استور(Google play store) جای گرفته اند که با برخوردار بودن از یک اکانت و نصب کردن این برنامه بر روی گوشی می توان آن ها را در بر داشته باشید.

در ایران یه علت وجود تحریم ها ،کاربران بایستی به تهیه گیفت کارت اقدم کنند که برای تهیه این کارت ها سایت معتبر پیمنت22 را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

محتوا های گوگل پلی استور

به چه علتی باید اپلیکیشن ها را گوگل پلی استور دریافت کنیم ؟

 

هدف گوگل تا به الان این بوده است که این الگو عاری از ویروس و بدافزار ها باشد.به همین علت برای انتشار بازی از قوانین سختگیرانه ای برخوردار است.

در این الگو به صورت منظم تمام اپلیکیشن ها از طریق ابزار آنلاین مورد بررسی قرار می گیرند و چنانچه این برنامه هر مورد قبول گوگل واقع شوند، قابلیت انتشار و به روزرسانی پیدا می کنند.

گاهی اوقات ممکن است که در یک اپلیکیشن فایل خراب وجود داشته باشد، گوگل سریعا آن را از این فروشگاه آنلاین حذف می کند.

چرا که برنامه گوگل پلی خود از ابزار داخلی شناسایی فایل خراب برخوردار است و این قابلیت به شکل پیش فرض  بر روی گوشی ها اندروید در نظر گرفته شده است، گوگل توانایی به این برنامه داده است تا در صورت وجود فایل خراب به طور اتوماتیک آن را از بین ببرد.

همینطور این قابلیت برای برنامه های روی گوشی که نصب شده اند در نظر گرفته شده است تا در صورت یافتن فایل خراب به وسیله گوگل پلی، به شما هشدار داده می شود که برنامه را از گوشی خود پاک کنید.

استفاده از گوگل پلی دارای چه مزیت هایی می باشد ؟

 

 • مناسب برای کاربرانی که از موبایل استفاده می کنند :

گوگل پلی استور دارای این ویژگی می باشد که به کاربران خود اپ‌لیکیشن‌هایی ارائه می دهد که به آن نیاز دارند و احتمال دارد که آن اپگلیکیشن برنامه مورد علاقه مخاطبش باشد.

اپ ها توسط به کارگیری کاربران دسته بندی می شوند و به آنها رتبه تعلق می گیرد.

به این صورت که کاربر برای نصب برنامه های مورد نظر خود به گوگل پلی مراجعه می کند و همین مراجعه به پلی استور سبب می شود که گوگل برنامه هایی که دارای طرفداران زیادی می باشد را شناسایی کند.

 • رایگان بودن بیشتراپلیکیشن‌ها:

بیشتر برنامه هایی که در گوگل پلی وجود دارد، رایگان می باشد و برای نصب آنها نیاز به پرداخت هزینه ای نمی باشد.

 • ایجاد محلی برای اپلیکیشن‌های توسعه دهندگان:

گوگل شرایطی را فراهم کرده است تا مشاغل بتوانند اپلیکیشن های خود را در دسترس قرار دهند، که باعث دستیابی گسترده  کاربران به این برنامه ها شود.

در نتیجه افرادی که می خواهند اپلیکیشن آنها برای کاربران نمایش داده شود، خدمات ثبت نام و ورود برای دارندگان اپلیکیشن در نظر گرفته شده است.

 • اتصال امن:

تمام محتواهایی که به اشتراک گذاشته می شود،  توسط Google Play Protect مورد ارزیابی قرار می گیرد تا از ورود فایل خراب به داخل دستگاه اندروید شما جلوگیری شود.

گیفت کارت پلی استور گوگل چیست؟

از آنجایی که شرایط پرداخت بین المللی برای کاربران ایرانی وجود ندارد، گوگل پلی استور برای اینکه کاربرانش بتواند به همه امکاناتش دستیابی داشته باشد، توسط گیفت کارت ها شرایطی را فراهم کرده است که بتوانید برنامه ها و بازی ها را در اختیار داشته باشید.

همچنین برای تهیه گیت کارت، می توانید به سایت های مطمعنی از جمله پیمنت22 مراجعه کرده و گیفت کارت موردنظر خود را تهیه کنید.

لازمه برنامه‌ها و سایت‌های مختلف گیفت کارت هایی می باشد که در اصل این گیفت کارت ها، نوعی کارت هدیه به حساب می آیند که سایت ها با متتشر کردن این گیفت کارت ها شرایط شارژ کردن اکانت را فراهم می کنند.

کاربرد این گیفت کارت ها به این شکل می باشد که به عنوان مثال شما یک دوست گیمر دارید و او عاشق بازی کردن است، بهترین هدیه ای که می توان برای او در نظر گرفت تهیه گیفت کارت می باشد که به وسیله این گیفت کارت می تواند اکانت خود را شارژ کند و اقدام به دریافت بازی های جدید و تمدید اعتبار بازی های قبلی بپردازد.

نحوه عملکرد گیفت کارت پلی استور نیز به همین صورت می باشد.تمام گیفت کارت ها مانند شارژ سیم کارت ها از یکسری کد برخوردار هستند.

شما هنگامی که با گوشی خود به برنامه  پلی استور گوگل  وارد می شوید، در قسمت مشخص شده کد را وارد می کنید و به اندازه مبلغی که در گیفت کارت وجود دارد اکانت شما شارژ می شود.

اکنون که دیگر احتیاجی به پرداخت بین المللی به وسیبه سیم کارت های اعتباری نمی باشد، شما می توانید توسط این گیفت کارت ها اکانت خود را شارژ کنید و بازی ها و برنانه های دلخواه خود را در اختیار داشته باشید.

همینطور می توانید توسط  گوگل پلی استور محتواهای ویدئویی، موسیقی و کتاب و… دستیابی پیدا کنید.

 

مزایای گیفت کارت گوگل پلی استور

 

از شما عزیزان که تا پایان محتوا گوگل پلی استور و مزایای گیفت کارت گوگل پلی استور ما را همراهی کردید، متشکریم و شما برای تهیه اسن گیفت کارت ها می توانید ار طریق سایت پیمنت22 اقدام کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • تصویر
 • SKU
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • Availability
 • Add to cart
 • توضیح
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
مقایسه