کاربرد گیفت کارت اوریجین

یکی از معروف ترین پلتفرم هایی که در میان گیمرها دارای طرفداران بسیار زیادی است، گیفت کارت اوریجین می باشد. شما می توانید به کمک پیمنت 22 به راحتی گیفت کارت اوریجین را در کوتاهترین زمان ممکن تهیه نمایید. از اساسی ترین تفاوت های مربوط به این گیفت کارت با دیگر محصولات مشابه که در بازارها وجود دارد ان می باشد که خدمات پشتیبانی آن مختص بازی های EA می باشد.
جالب است بدانید که همه بازی هایی که مربوط به اوریجین می باشند، شامل هزینه نمی گردند و برخی از آنها نیز به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می گیرند. اما اگر شما جز آن دسته از کسانی هستید که علاقه مند به بازی هایی مانند فیلد و فیفا هستید، باید بدانید که چنین بازی های پرطرفداری در اوریجین به صورت رایگان ارائه نمی کردند و باید برای آنها هزینه پرداخت کرد.
از آنجایی که تمامی بازی های اوریجین شامل گارانتی معتبر می باشند و پیمنت 22 شرایط مطلوبی را برای تهیه آن بوجود آورده است، شما می توانید به راحتی این گیفت کارت معروف را تهیه کنید.
از آنجایی که گیفت کارت اوریجین دارای گارانتی معتبر می باشد، دیگر جای هیچگونه نگرانی از بابت مشکلات درون برنامه ای وجود نخواهد داشت و با اطمینان خاطر می توان اقدام به خرید و ساخت اکانت پریموم کرد.

انواع روش های پرداخت در سایت اوریجین
هنگامی ک در مورد خرید گیفت کارت اوریجین از طریق پیمنت 22 صحبت می کنیم، مسلما این سوال برای بسیاری از افراد بوجود می آید که چگونه می توان از طریق پیمنت 22 هزینه خرید_گیفت کارت را پرداخت؟
برای شارژ کردن حساب اوریجین، این امکان برای شما وجود دارد که از روش های اعتباری استفاده کنید. از جمله روش های اعتباری که میتوان آنها را معرفی کرد، موارد زیر می باشند:
1. پی پال
2. کارت های اعتباری مثل مستر کارت
3. ویزا کارت
اگر شما کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت را ندارید به راحتی می توانید از طریق پیمنت 22 اقدامات لازم را انجام دهید. پیمنت 22 تمامی اطلاعات لازم را در جهت ساخت پی پال و استفاده از دیگر کارت های اعتباری را در اختیار شما قرار می دهد.

مزیت های مختلف خرید گیفت کارت

فراموش نکنید که راه های خرید بازی به صورت آنلاین و پرداخت هزینه به موارد گوناگون بستگی دارد و نمی توان انتظار داشت که تمامی روش های پرداخت اعتباری برای تمامی بازی ها یکسان باشد.
در حالت کلی باید گفت که با خرید گیفت کارت دیگر نگرانی از جانب پرداخت این هزینه ها وجود ندارد و شما می توانید به راحتی پرداخت های درون برنامه ای را انجام دهید.
برای شارژ کردن حساب اکانت تان نیز می توانید با ریدیم کردن می توانید با ریدیم کردن در سایت مربوطه مراجعه کنید. از مهم ترین مزایای خریدن گیفت کارت از پیمنت 22 آن می باشد که دیگر نیاز نیست کاربران، هزینه کارمزد را نیز پرداخت کنند و آنان تنها مبلغ اصلی گیفت کارت را می پردازند.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print
    سبد خرید
    Free expert advice
    Enter your information Our partners will contact you as soon as possible

    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند