مهمترین کارایی گیفت کارت آمازون

از گیفت کارت آمازون برای تهیه محصولات نو و کارکرده ای که این سایت برای کاربران فراهم آورده می توان  استفاده کرد. این سایت با اضافه کردن حجم عظیمی از کالاها و خدمات تبدیل به یک بازار بسیار بزرگ و پیچیده شده که فروش آن نیز روز به روز بیشتر می شود. بنابراین استفاده از گیفت کارت آمازون برای کاربران بسیار به صرفه می باشد. سیاست درستی که سایت آمازون در پیش گرفته باعث رشد و پیشرفت آن به گونه ای متفاوت شده و این پیشرفت روز افزون خواهد بود.

یکی از کارکردهای مهم گیفت کارت آمازون، تهیه برنامه های مورد نیاز گوشی همراه است.  سفارش مستقیم از سایت آمازون محدودیت هایی دارد و سخت و چالش برانگیز می باشد. چنانچه قصد دارید سایت آمازون سفارش ثبت کنید می توانید با مراجعه به سایت Payment22.com مراجعه نموده تا انواع گیفت کارت آمازون و یا دیگر کارت های اعتباری نظیر ویزا کارت و مستر کارت را تهیه کنید. از آنجایی که مستقیما ارسال محصول به ایران امکان پذیر نیست. به همین منظور می توانید با استفاده از خدمات سایت پیمنت22 و کمک از کارشناسان جهت سفارش کالا، پرداخت وجه و پیگیری ارسال، کالاهای مورد نظر خود را به راحتی و در سریع ترین زمان تهیه نمایید.

نحوه استفاده از گیفت کارت آمازون

گیفت کارت آمازون انواع مختلفی دارد که نحوه استفاده از آنها باعث متمایز شدن از یکدیگر می شود. بهترین نوع گیفت کارت برای اینکه به دوستان عزیز خود هدیه کنید Print-At-Home یا Egift است. اگر اکثر اوقات به صورت آنلاین خرید می کنید نوع مجازی یا آنلاین آن را برگزینید. برای استفاده از آن فقط یک کد اعتباری در اختیار شما قرار می گیرد که می توانید خرید های خود را پرداخت کنید.

در این هنگام پیامی به ایمیل شما ارسال می شود که رمز افزایش اعتبار Redeem Code و مبلغ Gift Amount و در نهایت لینکی را مشاهده می کنید که به افزوده شدن اعتبار به حساب کاربری خود مربوط می شود. Redeem Code نه تنها در سایت آمازون بلکه در دیگر فروشگاه های بزرگ نظیر Google Play و eBoy زمانی که گیفت کارت تهیه می کنید خواهید دید.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print
    سبد خرید
    Free expert advice
    Enter your information Our partners will contact you as soon as possible

    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند