خرید گیفت کارت ایکس باکس و کاربرد آن

ایکس باکس یکی از محبوب ترین کنسول های بازی در جهان محسوب می شود که می تواند ده ها هزار ساعت بازی به صورت آنلاین یا آفلاین در اختیار کاربران خودش قرار دهد. بسیاری از این بازی ها به صورت پولی و قفل شده هستند و گیمر ها تنها با خرید از ایکس باکس حق استفاده از این بازی ها را دارند. خرید_گیفت کارت و وارد کردن کد آن یکی از بهترین ساده ترین راه های خرید از ایکس باکس محسوب می شود. همچنین در نظر داشته باشید که شما به واسطه این گیفت کارت می توانید از برخی سایت ها و کنسول های بازی دیگر که از این گیفت کارت پشتیبانی می کنند نیز خرید خودتان را انجام دهید. اگر می خواهید بدانید گیفت کارت چیست و چگونه می توان از آن استفاده کرد، این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

گیفت کارت چیست و چه کاربردی دارد؟

به طور کلی گیفت کارت نوعی کارت اعتباری یا هدیه محسوب می شود که به دو صورت مجازی و فیزیکی صادر می شود. اگر بخواهیم مثال واقعی و قابل لمس از این کارت ها بزنیم، می توانیم کارت شارژهای اپراتورهایی مانند ایرانسل و همراه اول را معرفی کنیم. با خرید فیزیکی یا مجازی این کارت شارژ ها کدی به شما داده می شود  که با وارد کردن این کد میزان حساب سیم کارتتان به اندازه کارت شارژ افزایش می کند.

گیفت کارت نیز دقیقا مانند همین کارت شارژها می باشد که توسط شرکت ها و برندهای مختلف و عمدتا با هدف فروش محصولات یا خدمات خودشان طراحی و توزیع می شود.

شما می توانید با خرید گیفت کارت ایکس باکس به اندازه اعتبار آن از سایت یا کنسول ایکس باکس خرید کنید و محصولات یا خدمات مورد نظر خودتان را به دست بیاورید. کاملا مشخص است که فرق عمده ای میان گیفت کارت مجازی با فیزیکی وجود ندارد. تنها تفاوت این دو نوع گیفت کارت در این است که کد مخصوص در کارت فیزیکی به صورت حک شده در اختیار شما قرار می گیرد. اصولا بسیاری از مخاطبان برای راحتی بیشتر و دردسر کمتر از گیفت کارت های مجازی استفاده می کنند و عده ای دیگر نیز به هر دلیلی ( مانند هدیه دادن به دیگران ) اقدام به خرید گیفت کارت فیزیکی می کنند. البته توجه داشته باشید که امکان خرید گیفت کارت فیزیکی در ایران وجود ندارد.

 

 

مزایای خرید گیفت کارت

به طور کلی شما با خرید گیفت کارت ایکس باکس می توانید به اندازه اعتبار کارت از محصولات و خدمات این سایت و سایر سایت های پذیرنده گیفت کارت ایکس باکس مانند شرکت مایکروسافت استفاده کنید.

همچنین همانطور که گفته شد شما می توانید این گیفت کارت ها را به دیگران هدیه دهید. در ضمن در نظر داشته باشید که این کارت ها فاقد تاریخ انقضا است و شما می توانید در هر زمانی که دوست دارید از آن ها استفاده کنید.

 

نحوه خرید گیفت کارت ایکس باکس

شما می توانید با مراجعه به سایت پیمنت 22 به بخش گیفت کارت ها بروید. در این بخش به جز گیفت کارت ایکس باکس انواع گیفت کارت های دیگر با اعتبارهای مختلف به شما نمایش داده می شود. شما می توانید به صورت ریالی ( درست مانند خرید کردن از یک سایت فروشگاهی در ایران ) این گیفت کارت ها را به دست بیاورید و به اندازه اعتبار دلاری آن از سایت هایی مانند ایکس باکس و … خرید خودتان را انجام دهید.

ارسال مطلب به:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print
    سبد خرید
    Free expert advice
    Enter your information Our partners will contact you as soon as possible

    مشاوره تخصصی رایگان
    اطلاعات خود را وارد کنید همکاران ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند